
Електронні торгові ваги до 50 кг MS-982S / Настільні електроваги для торгівлі
Продавець: HUGO
1 312,85 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності680 замовлень
Артикул: 234566667
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Електронні торгові ваги до 50 кг MS-982S / Настільні електроваги для торгівлі». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Електронні торгові ваги Bobbytec BX-20-4V до 50 кг / Ваги для торгівлі / Ваги електронні

Ваги CB-5053 (до 50 кг) / Електронні торгові ваги "Точна вага"

Електронні торгові ваги до 50 кг з трьома дисплеями 75003 / Ваги торгові / Настільні торгові ваги

Бездротові електронні торгові ваги до 600 кг WiFi Nokasoni 52х62 см HP227
📋 Технічні характеристики
| Тип весов | Торговые |
| Тип управления | Механическое |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть 220 В |
| Максимальный вес | 50 кг |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Длина платформы | 345 мм |
| Ширина платформы | 240 мм |
| Материал платформы весов | Нержавеющая сталь |
💬 Відгуки покупців (5)
2026-02-05
Переваги
Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-01
Покупкою повністю задоволені, все відповідає опису.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-02
Все добре дякую
Переваги
Ввічливий продавець2025-12-07
Переваги
Актуальний опис2025-11-27
Переваги
Товар був у наявності