
Електронний настільний годинник під деревом з Синею підсвічування VST-862-1 / Годинник у вигляді дерев’яного колоди
Продавець: HUGO
275,37 ₴393,39 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234562857
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електронний настільний годинник під деревом з Синею підсвічування VST-862-1 / Годинник у вигляді дерев’яного колоди». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Електронний настільний годинник під деревом з Зеленим підсвічуванням VST-862-1 / Годинник у вигляді дерев’яного бруска

Електронний настільний годинник LY-1089 з LED-дисплеєм, будильником, календарем та зеленим індикатором

Електронний настільний годинник Caixing CX-2159 з яскравим LED-дисплеєм, будильником та відображенням часу
📋 Технічні характеристики
| Тип часов | Настольные |
| Состояние | Новое |
| Тип механизма | Электронный |
| Индикация времени | Светодиодная |
| Радио | Нет |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет циферблата | Синий |
| Подсветка | Да |
| Ширина | 15 мм |
| Глубина | 40 мм |
| Высота | 70 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-26
Гарний годинник, але дуже ярко світить вночі, регулювання тільки автоматичне, це великий мінус, робота компанії на відмінно, рекомендую.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності