
Електропростирадло 100х130 см Electric Blanket в кольорову смужку HP227
Продавець: HappyHouse
359 ₴432 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 1186PRSTNC27
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електропростирадло 100х130 см Electric Blanket в кольорову смужку HP227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 82Термоустілки для ніг хімічні Foot Warmers MEN р. 40-44 HP227
ШІ 75Кабель для роутера 12v Підвищувальний кабель для живлення Wi-Fi роутера від PowerBank або USB-джерела з переобразом HP227
ШІ 74Лампочка з акумулятором 2x18650 MHZ 20W 8442 HP227
ШІ 20Повербанк Power Bank 20000mAh з індикатором заряду виходом на 2-USB XGRO1O HP227
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | UKC |
| Питание | Сеть 220В |
| Защита от перегрева | Да |
| Цвет | Разные цвета |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Максимальная температура нагрева | 55 град. |
| Машинная стирка | Нет |
| Размер | Полуторный |
| Потребляемая мощность | 120 Вт |
| Тип | Электрические простыни |
| Длина | 130 мм |
| Длина шнура | 1 |
| Минимальная температура нагрева | 35 |
| Ширина | 100 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-28
Переваги
Швидко відправили