
Електропростирадло 100х130 см Electric Blanket в кольорову смужку YU227
Продавець: YouShine
490 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1186PRSTNC27
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електропростирадло 100х130 см Electric Blanket в кольорову смужку YU227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 45Світлодіодна Led стрічка 3528 RGB 10 метрів на самоклеючій основі з пультом і блоком живлення YU227
ШІ 78Портативна туристична газова плита з п'єзопідпалом Happy Home BDZ-155-A з пластиковим кейсом YU227
ШІ 85М'яка іграшка Стіч (Stich) з мультфільму Ліло та Стіч, дихає, світиться, колискова YU227
ШІ 75Вішалка-стійка для одягу підлогова подвійна телескопічна Double-Pole Clothes-Black horse YU227
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | UKC |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 130 см |
| Длина шнура | 1 м |
| Питание | Сеть 220В |
| Защита от перегрева | Да |
| Цвет | Разные цвета |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Максимальная температура нагрева | 55 град. |
| Машинная стирка | Нет |
| Минимальная температура нагрева | 35 град. |
| Размер | Полуторный |
| Потребляемая мощность | 120 Вт |
| Тип | Электрические простыни |
| Ширина | 100 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-05
Товар є в наявності,зв'язались швидко,відправили одразу після оплати!усим задоволена!Продавця раджу,дуже уважна та турботлива!Усим задоволена! Дякую!
