
Електропростирадло 150х180см Electric blanket / Простирадло з підігрівом і терморегулятором / Простирадло, що зігріває
Продавець: HUGO
798,57 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 23456786201
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електропростирадло 150х180см Electric blanket / Простирадло з підігрівом і терморегулятором / Простирадло, що зігріває». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Количество температурных режимов | 2 |
| Максимальная температура нагрева | 55 град. |
| Минимальная температура нагрева | 35 град. |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 120 Вт |
| Длина шнура | 1.5 м |
| Цвет | Голубой |
| Тип | Электрические простыни |
| Размеры | 150х180см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-22
Переваги
Ввічливий продавець, Актуальна ціна