
Електропростирадло односпальне 160x120см, Warm Home NS-IB4, В різнокольорову смужку / Простирадло з електропідігрівом
Продавець: HUGO
592,86 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 23456524601
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електропростирадло односпальне 160x120см, Warm Home NS-IB4, В різнокольорову смужку / Простирадло з електропідігрівом». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Количество температурных режимов | 2 |
| Максимальная температура нагрева | 40 град. |
| Минимальная температура нагрева | 30 град. |
| Размер | Односпальный |
| Длина | 150 см |
| Ширина | 120 см |
| Машинная стирка | Нет |
| Функция автоотключения | Нет |
| Защита от перегрева | Да |
| Таймер | Нет |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 80 Вт |
| Длина шнура | 2 м |
| Тип | Электрические простыни |
| Время нагрева | 20 |
| Цвет | В разноцветную полоску |
| Размер, см | 160х120 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-27
Чудове електропростирадло. Хороша якість і добре гріє