
Електропростирадло YASAM 120х160 см Рожеве HP227
Продавець: HappyHouse
400 ₴533,6 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності70 замовлень
Артикул: 120X160SMPRSTNC5
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 7 відгуків покупців для «Електропростирадло YASAM 120х160 см Рожеве HP227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 82Термоустілки для ніг хімічні Foot Warmers MEN р. 40-44 HP227
ШІ 75Кабель для роутера 12v Підвищувальний кабель для живлення Wi-Fi роутера від PowerBank або USB-джерела з переобразом HP227
ШІ 74Лампочка з акумулятором 2x18650 MHZ 20W 8442 HP227
ШІ 20Повербанк Power Bank 20000mAh з індикатором заряду виходом на 2-USB XGRO1O HP227
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Yasam |
| Питание | Сеть 220В |
| Защита от перегрева | Да |
| Цвет | Розовый |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Максимальная температура нагрева | 55 град. |
| Машинная стирка | Нет |
| Размер | Полуторный |
| Тип | Электрические простыни |
| Длина | 160 мм |
| Ширина | 120 мм |
💬 Відгуки покупців (7)
2026-02-10
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-01
Гарна якість і швидка доставка.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-28
Ковдри працюють , це основне. Ковдри прислали не ті, що я обирала на сайті, але ці мені навіть більше сподобались. Гарна, щільна тканина і перемикач сподобався
2026-01-27
Швидко вислали, гарна і тепла.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-25
Купувала простирадло бренду (Yasam), але отримала іншого виробника. Простирадло працює і виконує свої функціі тому вдячна продавцю за швидку доставку... маю надію що і надалі все буде добре!
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Актуальна ціна2026-01-24
2026-01-16
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


