
Електропростирадло з підігрівом 150х180см, Electric Blanket / Простирадло в клітинку з терморегулятором
Продавець: GoodChoise
713 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 23456786301
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Електропростирадло з підігрівом 150х180см, Electric Blanket / Простирадло в клітинку з терморегулятором». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →
Електропростирадло з регулюванням температури до 55°C (150х80см) / Електропростирадло з підігрівом / Термоковдра

Електропростирадло з підігрівом до 55°С, від мережі (150×70см) / Електроковдра / Електричне простирадло

Електропростирадло з підігрівом до 55°С (150×120см) від мережі / Електричне простирадло з підігрівом / Електроковдра

Електропростирадло з підігрівом від мережі до 55°С (150×70см) / Електричне простирадло / Електроковдра
📋 Технічні характеристики
| Количество температурных режимов | 2 |
| Максимальная температура нагрева | 55 град. |
| Минимальная температура нагрева | 35 град. |
| Длина | 180 см |
| Ширина | 150 см |
| Питание | Сеть 220В |
| Цвет | Розовый |
| Тип | Электрические простыни |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-15
Доброго дня! Щиро вдячні за вашу щирість. Ми працюємо для вас із повною віддачею!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-29