
Електропростирадло з підігрівом до 55°С (150×120см) від мережі / Електричне простирадло з підігрівом / Електроковдра
Продавець: HUGO
455,42 ₴650,6 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 234574790
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електропростирадло з підігрівом до 55°С (150×120см) від мережі / Електричне простирадло з підігрівом / Електроковдра». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Електропростирадло з регулюванням температури до 55°C (150х80см) / Електропростирадло з підігрівом / Термоковдра

Електропростирадло з підігрівом до 55°С, від мережі (150×70см) / Електроковдра / Електричне простирадло

Електропростирадло з підігрівом від мережі до 55°С (150×70см) / Електричне простирадло / Електроковдра

Електричне простирадло від мережі до 55°С (150х80см) Сіра / Електропростирадло з підігрівом / Термоковдра
📋 Технічні характеристики
| Количество температурных режимов | 2 |
| Максимальная температура нагрева | 55 град. |
| Минимальная температура нагрева | 35 град. |
| Время нагрева | 5 мин |
| Размер | Полуторный |
| Длина | 150 см |
| Ширина | 120 см |
| Толщина | 0.5 см |
| Машинная стирка | Нет |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 85 Вт |
| Длина шнура | 1.5 м |
| Цвет | Разные цвета |
| Тип | Электрические одеяла |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-08
Певно до літа отримаю(. Оформила ще 30 грудня. Вже можна було пішки доставити))).
Переваги
Товар не відправили