
Електропростирадло зі зносостійкої байки з підігрівом від мережі з регулюванням температури 115х150 см HP227
Продавець: HappyHouse
400 ₴533,6 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 1188PRSTNC1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Електропростирадло зі зносостійкої байки з підігрівом від мережі з регулюванням температури 115х150 см HP227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 82Термоустілки для ніг хімічні Foot Warmers MEN р. 40-44 HP227
ШІ 75Кабель для роутера 12v Підвищувальний кабель для живлення Wi-Fi роутера від PowerBank або USB-джерела з переобразом HP227
ШІ 74Лампочка з акумулятором 2x18650 MHZ 20W 8442 HP227
ШІ 20Повербанк Power Bank 20000mAh з індикатором заряду виходом на 2-USB XGRO1O HP227
🔍 Схожі товари
Більше →
Електропростирадло зі зносостійкої байки з підігрівом від мережі з регулюванням температури 115х150 см Лучшая цена

Електропростирадло зі зносостійкої байки з підігрівом від мережі з регулюванням температури 70х150 см YU227

Електропростирадло зі зносостійкої байки з підігрівом від мережі з регулюванням температури 70х150 см HP227

Електропростирадло зі зносостійкої байки з підігрівом від мережі з регулюванням температури 70х150 см SN27
📋 Технічні характеристики
| Питание | Сеть 220В |
| Защита от перегрева | Да |
| Цвет | Разные цвета |
| Машинная стирка | Нет |
| Размер | Полуторный |
| Потребляемая мощность | 120 Вт |
| Тип | Электрические простыни |
| Длина | 150 мм |
| Длина шнура | 1 |
| Ширина | 115 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-02-10
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-24