
Електропростирадло зі зносостійкої байки з підігрівом від мережі з регулюванням температури 70х150 см SN27
Продавець: Sense
347 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності160 замовлень
Артикул: 1187PRSTNC19
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електропростирадло зі зносостійкої байки з підігрівом від мережі з регулюванням температури 70х150 см SN27». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
Подушка ортопедична "Метелик" Подушка для сну з ефектом пам'яті (pillow-04) SN27

Кріплення для ТВ V-Star з поворотом 14-42 302W SN27

Душ портативний, кемпінговий з помпою на акумуляторі USB Travel shower 2200 мАг SN27

Акумуляторна мийка високого тиску 48 V + 2 АКБ / Пістолет для миття автомобіля/розпилювач води SN27
🔍 Схожі товари
Більше →
Електропростирадло зі зносостійкої байки з підігрівом від мережі з регулюванням температури 115х150 см Лучшая цена

Електропростирадло зі зносостійкої байки з підігрівом від мережі з регулюванням температури 70х150 см YU227

Електропростирадло зі зносостійкої байки з підігрівом від мережі з регулюванням температури 70х150 см HP227

Електропростирадло зі зносостійкої байки з підігрівом від мережі з регулюванням температури 115х150 см HP227
📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 150 см |
| Длина шнура | 1 м |
| Питание | Сеть 220В |
| Защита от перегрева | Да |
| Цвет | Разные цвета |
| Машинная стирка | Нет |
| Размер | Полуторный |
| Потребляемая мощность | 120 Вт |
| Тип | Электрические простыни |
| Ширина | 70 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-26
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна