
Електрошашличниця Domotec BBQ 1000 Вт на 6 шампурів (нержавійка) / Електромангал Білий
Продавець: HUGO
1 079,4 ₴1 542 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 123460207
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електрошашличниця Domotec BBQ 1000 Вт на 6 шампурів (нержавійка) / Електромангал Білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Domotec |
| Автоматическое вращение шампуров | Да |
| Вес | 2.2 кг |
| Высота | 400 мм |
| Максимальная масса одновременной загрузки | 1.4 кг |
| Материал корпуса шашлычницы | Нержавеющая сталь |
| Вместимость шампуров | 6-10 (шт) |
| Расположение шампуров | Вертикальное |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шашлычницы | Вертикальная |
| Форма | Цилиндрическая |
| Шампуры | 6 шт |
| Ширина | 210 мм |
| Цвет корпуса | Белый |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-20
Переваги
Швидко відправили