
Електротурка RAF R116 (600Вт, 300мл) / Електрична турка / Електрична кавоварка
Продавець: HUGO
699 ₴998,57 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 234576788
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електротурка RAF R116 (600Вт, 300мл) / Електрична турка / Електрична кавоварка». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Объем | 0.3 мл |
| Состояние | Новое |
| Высота | 230 мм |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Встраиваемая техника | Нет |
| Цвет корпуса | Черный |
| Тип кофеварки | Капельная |
| Тип используемого кофе | Молотый |
| Потребляемая мощность | 600 Вт |
| Тип управления | Механическое |
| Назначение | Бытовое |
| Индикатор работы | Да |
| Материал корпуса | Пластик, Нержавеющая сталь |
| Длина сетевого шнура | 0.8 м |
| Дисплей | Да |
| Ширина | 170 мм |
| Глубина | 160 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-06
Зателефонували мені після замовлення товару і почали впарювати мені багато інших товарів від яких я відмовився а свій заказ підтвердив і вони його скасували😬
Переваги
Неввічливий продавець, Товар не відправили