
Електрична млинниця занурювальна 20см, 600Вт, від мережі, LY-456 / Електроблинниця з антипригарним покриттям
Продавець: HUGO
435,07 ₴621,53 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 234572795
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Електрична млинниця занурювальна 20см, 600Вт, від мережі, LY-456 / Електроблинниця з антипригарним покриттям». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Материал корпуса | Пластик |
| Вес | 1.65 кг |
| Вид оборудования | Блинница |
| Источник питания | Электричество |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Черный |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Особенности | Световой индикатор |
| Форма рабочей поверхности | Круглая |
| Диаметр рабочей поверхности | 200 мм |
| Количество рабочих поверхностей | 1 шт. |
| Номинальная потребляемая мощность | 0.6 кВт |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-12-31
2025-12-26
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності