
Електрична парова праска з керамічною підошвою 2600Вт RAF R.1212B Синя Праска з функцією відпарювання
Продавець: Kanctovar
599 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: R.1212B/208
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електрична парова праска з керамічною підошвою 2600Вт RAF R.1212B Синя Праска з функцією відпарювання». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | RAF |
| Тип | С парогенератором |
| Потребляемая мощность | 2600 Вт |
| Постоянная подача пара | Да |
| Регулировка подачи пара | Да |
| Паровой удар | 80 г/мин |
| Материал подошвы утюга | керамика |
| Функция автоотключения | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Складная ручка | Нет |
| Вертикальное отпаривание | Да |
| Паровой носик | Нет |
| Функция самоочистки | Да |
| Защита от накипи | Да |
| Противокапельная система | Да |
| Длина сетевого шнура | 1.3 м |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Цвет корпуса | Синий |
| Высота | 240 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Глубина | 110 мм |
| Вес | 0.86 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-02-04
я уже не первый раз заказную и очень довольна и товар хороший и приходит во время супер
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності





