
Електрична парова праска з керамічною підошвою на 2200Вт Синя RAF R.1234B Праска з регулярною подачею пари
Продавець: Kanctovar
775 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1234/208
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електрична парова праска з керамічною підошвою на 2200Вт Синя RAF R.1234B Праска з регулярною подачею пари». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | RAF |
| Вертикальное отпаривание | Нет |
| Вес | 1 кг |
| Высота | 120 мм |
| Глубина | 220 мм |
| Длина сетевого шнура | 2 м |
| Защита от накипи | Да |
| Материал подошвы утюга | керамика |
| Мерный стакан | Нет |
| Объем резервуара для воды | 0.1 л |
| Паровой носик | Нет |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Постоянная подача пара | Да |
| Потребляемая мощность | 2200 Вт |
| Регулировка подачи пара | Да |
| Складная ручка | Нет |
| Скорость подачи пара | 150 г/мин |
| Состояние | Новое |
| Сухая глажка | Да |
| Тип | С парогенератором |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Функция автоотключения | Да |
| Функция самоочистки | Да |
| Цвет корпуса | Синий |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина | 80 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-12-23
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності





