
Електрична плита на 2 конфорки, 2500 Вт, SOKANY SK-5102 / Настільна електроплита двоконфоркова
Продавець: GoodChoise
629,3 ₴899 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234583135
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електрична плита на 2 конфорки, 2500 Вт, SOKANY SK-5102 / Настільна електроплита двоконфоркова». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Варочная поверхность | электрическая |
| Вид плиты | Настольная |
| Высота | 60 мм |
| Глубина | 210 мм |
| Общее количество конфорок | 2 |
| Покрытие варочной поверхности | нержавеющая сталь |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Ширина | 430 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-12
Скорость обслуживания быстрая. но приехал не тот товар что заказывал. Электроплитка SOKANY SK-5102 на две конфорки мощность 2000 Вт, а в рекламе 2500 Вт. Сделана из железа с тонким напылением лицевой поверхности. Разочарован, обман покупателя. Забрал потому, что нужна была срочно. Брал из-за мощности 2500 Вт ( 1+1,5 Квт), а не красоты. Посмотрим насколько её хватит.
Переваги
Товар не відповідав опису

