
Інфрачервона плита на 1 конфорку, 3500 Вт, RAF R.8026 / Електрична плита настільна / Сенсорна електроплита
Продавець: HUGO
789 ₴1 127,14 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234588893
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Інфрачервона плита на 1 конфорку, 3500 Вт, RAF R.8026 / Електрична плита настільна / Сенсорна електроплита». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Варочная поверхность | электрическая |
| Вид плиты | Настольная |
| Высота | 60 мм |
| Глубина | 360 мм |
| Дисплей | Да |
| Общее количество конфорок | 1 |
| Защита от перегрева | Да |
| Тип нагревательных элементов | Стеклокерамический (Hi-Light) |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество электрических конфорок | 1 |
| Покрытие варочной поверхности | стеклокерамика |
| Подсветка дисплея | Да |
| Потребляемая мощность | 3500 Вт |
| Состояние | Новое |
| Таймер | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Тип управления | Сенсорное |
| Функция автоотключения | Да |
| Ширина | 260 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-18
Вітаємо! Дякуємо за відгук! Ваша підтримка — це найкращий стимул працювати ще краще. Щиро вдячні!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-04
Спочатку навязують зовсім інші товари до замовленого, потім ще треба чекати неділю щоб відправили.НЕ РЕКОМЕНДУЮ КАТЕГОРИЧНО.
Переваги
Відправляли довше обіцяного, Неввічливий продавець, Товар не відправили

