
Електрична рисоварка антипригарна на 1.8л потужністю 600 Вт
Продавець: Kanctovar
399 ₴949 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 0100/МК
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електрична рисоварка антипригарна на 1.8л потужністю 600 Вт». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Без бренда |
| Объем | 1.5 мл |
| Состояние | Новое |
| Покрытие чаши | Керамическое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Цвет корпуса | Зеленый |
| Тип прибора | Рисоварка |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Потребляемая мощность | 600 Вт |
| Тип управления | Механическое |
| Назначение | Бытовое |
| Каша | Да |
| Тушение | Да |
| Функция подогрева | Да |
| Дисплей | Нет |
| Высота | 213 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Вес | 2 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-10
Переваги
Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




