
Електрична рисоварка антипригарна на 1.8л потужністю 600 Вт
Продавець: Velotrend
399 ₴949 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності240 замовлень
Артикул: 0100/МК
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 9 відгуків покупців для «Електрична рисоварка антипригарна на 1.8л потужністю 600 Вт». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Без бренда |
| Вес | 2 кг |
| Высота | 213 мм |
| Дисплей | Нет |
| Каша | Да |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Назначение | Бытовое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Покрытие чаши | Керамическое |
| Потребляемая мощность | 600 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип прибора | Рисоварка |
| Тип управления | Механическое |
| Тушение | Да |
| Функция подогрева | Да |
| Цвет корпуса | Зеленый |
| Ширина | 173 мм |
| Объем | 1.5 л |
💬 Відгуки покупців (9)
2026-04-28
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Актуальна ціна2026-04-05
Переваги
Швидко відправили2026-03-31
Переваги
Ввічливий продавець, Товар був у наявності2026-03-28
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-09
2026-02-17
2026-02-16
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-06
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-09
Якість товару не відповідає вимогам для приготування їжі, токсичний запах(. Я розумію, що за 10 баксів, але
Переваги
Швидко відправили
