
Електричний аерогриль 5л, 1800 Вт, Crownberg CB 5550 / Аерофритюрниця безмасляна / Мультипіч /Безмасляна фритюрниця
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Електричний аерогриль 5л, 1800 Вт, Crownberg CB 5550 / Аерофритюрниця безмасляна / Мультипіч /Безмасляна фритюрниця». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Потребляемая мощность | 1800 Вт |
| Тип управления | Сенсорное |
| Съемная чаша | Да |
| Антипригарное покрытие чаши | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Состояние | Новое |
| Дисплей | Да |
| Подсветка дисплея | Да |
| Автоматическое открытие крышки | Нет |
| Приготовление фондю | Нет |
| Индикатор работы | Да |
| Смотровое окошко | Нет |
| Защита от перегрева | Да |
| Ручки для переноса | Нет |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Высота | 330 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Глубина | 330 мм |
| Вес | 5 кг |
💬 Відгуки покупців (5)
Все Чудово працює просто клас а не ціна 👍
Все чисто прозоро швидко рекомендую
Не підтверджували замовлення поки на 3 день не подзвонили самі, після дзвінка було обіцяно протягом 4х днів буде відправлено замовлення. Після 4х днів на питання коли все ж буде відправка - відповідь "протягом ще 2х днів", після суперечок, що годують "завтраками" було сказано, що на наступний день точно відправлять. Звісно відправлення ніякого небуло, нарешті відправивши через 2 дніСам товар працює, але обслуговування змушує задуматись
Це просто знущання , замовила товар ще 24.12 . Клялися божилися що до 30 відправлять і що в решті решт , слогані 31 товар не був надісланий . Просто жах в підтримці нічого не можуть пояснити нормально , сервіс 0