
Електричний чайник із нержавіючої сталі на 2.5 л 2000Вт RAF R.7916 Синій Чайник з підтримкою температури
Продавець: Kanctovar
599 ₴1 050 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 0005/MK
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електричний чайник із нержавіючої сталі на 2.5 л 2000Вт RAF R.7916 Синій Чайник з підтримкою температури». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | RAF |
| Тип | Электрочайник |
| Объем | 2.5 л |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Тип нагревательного элемента | Скрытый нагревательный элемент |
| Покрытие нагревательного элемента | покрытие из нержавеющей стали |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь, Пластик |
| Цвет корпуса | Синий |
| Состояние | Новое |
| Автоотключение при отсутствии воды | Да |
| Наличие фильтра | Да |
| Фильтр | металлический |
| Подсветка чайника | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Дисплей | Нет |
| Таймер | Нет |
| Поворот на 360 градусов | Да |
| Отсек для шнура | Нет |
| Длина сетевого шнура | 0.7 м |
| Рисунок на корпусе | Нет |
| Высота | 260 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Глубина | 200 мм |
| Вес | 1.2 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-14
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець





