
Електричний чайник із заварником на підставці RAF R.7855 1.8л потужність 1500Вт
Продавець: Kanctovar
1 199 ₴1 455 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: R.7855-1/208
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електричний чайник із заварником на підставці RAF R.7855 1.8л потужність 1500Вт». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | RAF |
| Тип | Электрочайник |
| Объем | 1.8 л |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Тип нагревательного элемента | Скрытый нагревательный элемент |
| Покрытие нагревательного элемента | покрытие из нержавеющей стали |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь, Стекло |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Автоотключение при отсутствии воды | Да |
| Фильтр | металлический |
| Звуковой сигнал | Нет |
| Подсветка чайника | Нет |
| Терморегулятор | Нет |
| Дисплей | Нет |
| Таймер | Нет |
| Длительное кипячение | Да |
| Заварочный чайник | Да |
| Поворот на 360 градусов | Да |
| Блокировка крышки | Да |
| Отсек для шнура | Да |
| Рисунок на корпусе | Нет |
| Высота | 250 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Глубина | 200 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-03-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності





