
Електричний обігрівач 2000Вт, MAG-639, Енергоефективний, Швидке Нагрівання, Безпека, Розумний Термостат, Дизайн, Тихий,
Продавець: GoodChoise
899,54 ₴1 285,06 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234570341
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електричний обігрівач 2000Вт, MAG-639, Енергоефективний, Швидке Нагрівання, Безпека, Розумний Термостат, Дизайн, Тихий,». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Мощность обогрева | 2000 Вт |
| Количество режимов работы | 3 |
| Тип управления | Механическое |
| Тип установки | Напольный |
| Состояние | Новое |
| Функция ионизации | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Высота | 550 мм |
| Ширина | 230 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-05
Товару немає в наявності, ціна просто для того щоб потім продати інший товарНе рекомендую продавця
Переваги
Товару не було в наявності, Ціна вище заявленої, Відправляли довше обіцяного
