
Електричний обігрівач 2000Вт, MAG-639, Зелений / Портативний електрообігрівач для дому / Обігрівач від мережі
Продавець: HUGO
979,54 ₴1 399,35 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 23457034101
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Електричний обігрівач 2000Вт, MAG-639, Зелений / Портативний електрообігрівач для дому / Обігрівач від мережі». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Мощность обогрева | 2000 Вт |
| Количество режимов работы | 3 |
| Тип управления | Механическое |
| Тип установки | Напольный |
| Состояние | Новое |
| Функция ионизации | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Цвет корпуса | Зеленый |
| Высота | 550 мм |
| Ширина | 230 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-02-11
Переваги
Товар не відправили2026-02-01
Відправили білий замість зеленого, але це не принципово... А от що принципово : має 3 режима роботи 1) дуйчик без тенів - споживає 4,5 Вата, 2) дуйчик з половиною тена - 580 Ват, 3) дуйчик з усим теном - 1100 Ват. Де тут 2000 Ват? И саме головне : ви можете цим прибором хоть в футбол грати, датчик перекидання ВІДСУТНІЙ взагалі, за датчик перегріву тоже дуже сумніваюся....
Переваги
Товар не відповідав опису
