
Енергозберігаючий обігрівач 2000 Вт, Domotec Heater MS 5904 / Електрообігрівач / Обігрівач конвекторний
Продавець: HUGO
1 119,5 ₴1 599,28 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності240 замовлень
Артикул: 234566944
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Енергозберігаючий обігрівач 2000 Вт, Domotec Heater MS 5904 / Електрообігрівач / Обігрівач конвекторний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Мощность обогрева | 2000 Вт |
| Количество режимов работы | 3 |
| Рекомендуемая площадь помещения | 20 кв.м |
| Терморегулятор | Да |
| Тип терморегулятора | Ступенчатый |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Белый |
| Состояние | Новое |
| Тепловентилятор | Да |
| Таймер | Нет |
| Дисплей | Нет |
| Подсветка дисплея | Нет |
| Индикатор работы | Нет |
| Индикатор температуры | Да |
| Поддержание температуры | Да |
| Отсрочка старта | Нет |
| Функция увлажнения | Нет |
| Функция ионизации | Нет |
| Крепление на стену | Нет |
| Тип установки | Напольный |
| Высота | 385 мм |
| Ширина | 500 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-02-06
Переваги
Товар був у наявності2026-01-24
Ввічливий продавець. Відразу попередив про брак товару та запропонував альтернативу! Це цінно! Хоч товар я не обрала, однак важливо зауважити що продавець дуже компетентний