
Етажерка на коліщатках 3 яруси HB-27, 60х37,5х13см / Етажерка у ванну / Полиця на колесах / Етажерка на кухню
Продавець: HUGO
365,56 ₴522,23 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності110 замовлень
Артикул: 234574990
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Етажерка на коліщатках 3 яруси HB-27, 60х37,5х13см / Етажерка у ванну / Полиця на колесах / Етажерка на кухню». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип мебели | этажерка |
| Состояние | Новое |
| Корпус (каркас) | пластик |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Высота | 600 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Глубина | 130 см |
| Основной цвет | Белый |
| Количество ярусов (полок) | 3 |
| Возможность регулировки полок по высоте | Нет |
| Тип установки | Напольная |
| Форма полки | прямая |
| Форма этажерки | прямая |
| Влагоустойчивость | Да |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-24
все відповідало заявлиним розмірам
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності
