
FELBIFSLI Точильний станок для ножів з поворотним механізмом
Продавець: ТехноКот
1 200 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: R-005
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «FELBIFSLI Точильний станок для ножів з поворотним механізмом». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Точилка механическая |
| Длина | 35 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Высота | 15 мм |
| Вес | 700 г |
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Назначение | Для ножей и ножниц |
| Материал | Комбинированный |
| Материал рукоятки | Пластик |
| Материал стержня | Алмазный |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-05
2026-02-21
Покупець зробив замовлення, по телефону підтвердив і просто вирішив не забирати з оплатою при отриманні. Через два місясці згадав, що можна ж ще раз за мій рахунок зробити точно таке ж замовлення. Все є у нього у відгуках.
Переваги
Товар не відправили



