
Фен щітка 5в1 RAF R416, 1200W / Універсальний стайлер для волосся / Фен браш з насадками
Продавець: HUGO
865,15 ₴1 235,93 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності150 замовлень
Артикул: 234568308
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Фен щітка 5в1 RAF R416, 1200W / Універсальний стайлер для волосся / Фен браш з насадками». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Фен-щетка |
| Мощность фена | 1200 Вт |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Количество насадок | 5 |
| Количество скоростей | 3 |
| Холодный обдув | Да |
| Функция ионизации | Да |
| Цвет корпуса | Красный |
| Состояние | Новое |
| Концентратор | Да |
| Диффузор | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Регулировка скорости | Да |
| Длина сетевого шнура | 1 м |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Высота | 270 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Вес | 1 кг |
| Длина | 350 мм |
💬 Відгуки покупців (4)
2026-03-14
Вітаємо! Ваші добрі слова надихають нас на нові звершення.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-23
Дякую за швидку доставку. Товар отримала, все відповідає опису. Рекомендую.
2025-11-13
Переваги
Швидко відправили2025-11-11
Самий поганий сайт
Переваги
Товар не відповідав опису