
Фітолампа для рослин потрійна USB, LR-22 / Фітолампа повного спектру / Лампа для рослин
Продавець: HUGO
395,01 ₴564,3 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234574892
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Фітолампа для рослин потрійна USB, LR-22 / Фітолампа повного спектру / Лампа для рослин». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Гнучка фітолампа для рослин 2 гілки, 20 Вт, L2 / Світлодіодний фітосвітильник

Гнучка фітолампа для рослин (3 гілки, 30 Вт), від USB, L3 / Ультрафіолетова лампа для квітів та розсади на прищіпці

Ультрафіолетова фітолампа для рослин 4 голови 60 Вт USB Лампа з таймером та регулюванням яскравості

Ультрафіолетова фітолампа для рослин 4 голови 60 Вт USB Лампа з таймером та регулюванням яскравості
📋 Технічні характеристики
| Световой поток | 1200 лм |
| Спектр свечения | Красно-синий |
| Срок службы | 20000 час |
| Высота лампы в вытянутом состоянии | 56 см |
| Длина световой панели | 18 см |
| Количество ламп | 3 шт. |
| Количество режимов | 3 |
| Крепление | На клипсу-зажим |
| Ножка | Гибкая |
| Питание | от USB |
| Суммарная мощность трех ламп | 45 Вт |
| Таймер | 3/9/12 часов |
| Управление | Механическое |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-31
Переваги
Швидко відправили, Товар був у наявності