
Фоторамка колаж пластикова Біла на 3 фотографії LH1611-W розмір 38*19*2см Рамка для фотографій Love
Продавець: Kanctovar
149 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 97748/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Фоторамка колаж пластикова Біла на 3 фотографії LH1611-W розмір 38*19*2см Рамка для фотографій Love». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Тип | Рамка |
| Функциональное назначение рамки | для фотографий |
| Цвет | Белый |
| Размещение рамки | горизонтальное |
| Количество окошек | 3 шт |
| Вместимость изображений | 3 шт |
| Ширина изображения | 38 см |
| Высота изображения | 19 см |
| Декоративное оформление | Аппликация, Лепка |
| Ширина рамки | 38 см |
| Высота рамки | 19 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-08-14
Все добре. Товар якісний, рекомендую
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



