
Фоторамка колаж пластикова Біла на 6 фотографій NF-24-W розмір 55*33*2см овальна та серце
Продавець: Kanctovar
416 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 93684/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Фоторамка колаж пластикова Біла на 6 фотографій NF-24-W розмір 55*33*2см овальна та серце». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Вместимость изображений | 6 шт |
| Высота изображения | 33 см |
| Высота рамки | 33 см |
| Декоративное оформление | Аппликация |
| Количество окошек | 6 шт |
| Размещение рамки | горизонтальное |
| Состояние | Новое |
| Тип | Рамка |
| Функциональное назначение рамки | для фотографий |
| Цвет | Белый |
| Ширина изображения | 55 см |
| Ширина рамки | 55 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-11-22
Переваги
Швидко зв'язались



