
Фрезер ручний по дереву 2000 Вт BOXER BX-218 / Ручний фрезер
Продавець: HUGO
2 842 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 234578674
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Фрезер ручний по дереву 2000 Вт BOXER BX-218 / Ручний фрезер». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Блокировка шпинделя | Да |
| Вес | 4.5 кг |
| Максимальная глубина фрезерования | 50 мм |
| Максимальное количество оборотов | 33000 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Размер цанги | 8 мм |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-12-30
Спасибо большое все прекрасно
2025-12-19
Норм, фрезер в роботе. Закончу тестировать: скажу больше
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2025-12-14
Апарат цікавий, але чомусь не повна комплектація прийшла " не було фрез які на фото і в описі комплектації"
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності