
Фритюрниця для приготування чіпсів і не тільки RAF R.5299 Електрична фритюрниця в олії
Продавець: Kanctovar
2 259 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: R.5299/208
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Фритюрниця для приготування чіпсів і не тільки RAF R.5299 Електрична фритюрниця в олії». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | RAF |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Тип управления | Механическое |
| Съемная чаша | Да |
| Антипригарное покрытие чаши | Да |
| Объем масла | 3.5 л |
| Плавная регулировка температуры | Да |
| Таймер | Да |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Термоизолированный корпус | Да |
| Ручки для переноса | Нет |
| Отсек для шнура | Нет |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Высота | 225 мм |
| Ширина | 175 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-08-20





