
Футляр для кільця 5х5х3,5 см / Коробочка для кільця / Подарункова коробка для кільця / Шкатулка для кільця
Продавець: HUGO
95,29 ₴136,13 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234590776
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Футляр для кільця 5х5х3,5 см / Коробочка для кільця / Подарункова коробка для кільця / Шкатулка для кільця». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Высота | 35 мм |
| Длина | 50 мм |
| Цвет | Черный |
| Материал | Картон |
| Назначение | Кольца |
| Состояние | Новое |
| Тип | Футляры |
| Ширина | 50 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-03
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна