
Газова плита настільна Sokany SK-6004, 4 конфорки, 8800 Вт / Таганок газовий / Туристична газова плита
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Газова плита настільна Sokany SK-6004, 4 конфорки, 8800 Вт / Таганок газовий / Туристична газова плита». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Длина | 500 мм |
| Материал газовой горелки | Нержавеющая сталь |
| Номинальная мощность | 8800 Вт |
| Расход газового топлива | 130 г/час |
| Состояние | Новое |
| Тип газа | Пропан/Бутан |
| Тип оборудования | Плита |
| Типы топлива | Газ |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 500 мм |
💬 Відгуки покупців (4)
Спочатку після оплати замовлення менеджер перетелефонувала та підтвердила наявність товару та можливість відправки. Повідомила про терміни 3-4 дні(ну то ладно, зараз світло вимикають у всіх, буває). Через 6 днів, коли я вже почав хвилюватись та телефонувати і писати у магазин, вже інший менеджер повідомив, що товару немає в наявності, якийсь брак, та запропонував доплатити за дорожчий товар. Як висновок тиждень загублено, довелося замовляти в іншому магазині. І це при тому, що це товар який не виготовляється на замовлення, а просто має зберігатися на складі для відправки. Не актуальна наявність.
