
Газова плита одноконфоркова настільна 2.2кВт SK-07005 / Варильна поверхня / Плита газова
Продавець: HUGO
479,09 ₴684,42 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234576986
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Газова плита одноконфоркова настільна 2.2кВт SK-07005 / Варильна поверхня / Плита газова». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Варочная поверхность | газовая |
| Вес | 2 кг |
| Вид плиты | Настольная |
| Высота | 150 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Количество газовых конфорок | 1 |
| Общее количество конфорок | 1 |
| Потребляемая мощность | 2200 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Черный |
| Ширина | 300 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-27
Доброго дня! Дякуємо, що оцінили нашу роботу. Завжди приємно мати справу з вами!

