
Газовий пальник для кемпінгу gas stove for tourist / Туристична газова плита з металевим корпусом
Продавець: HUGO
245 ₴350 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 234564744
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Газовий пальник для кемпінгу gas stove for tourist / Туристична газова плита з металевим корпусом». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип оборудования | Плита |
| Тип газа | Пропан/Бутан |
| Расход газового топлива | 90 г/час |
| Материал газовой горелки | Пластик |
| Тип баллона | Цанговый |
| Соединение баллона | Резьбовое |
| Вес | 0.19 кг |
| Состояние | Новое |
| Диаметр устанавливаемой емкости | 120 мм |
| Оптимально для количества человек | 3 |
| Длина | 130 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Высота | 290 мм |
| Плита | Да |
| Мощность, Вт | 1400 |
| Время непрерывной работы | 6 ч |
| Сезон | Всесезонный |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-19
Я сделала заказ 17.01 и оплатила его.Позвонила продавцу 19 .01, так как не было ни звонка, ни смс подтверждениямне ответила женщина которая недовольно проверяла заказ, ответила что ожидайте отправку 22.01я столько ждать не могу, попросила возврат, бросили трубку
Переваги
Товару не було в наявності, Відправляли довше обіцяного, Неввічливий продавець