
Гелева ортопедична подушка на стілець Egg Sitter / Подушка для сидіння
Продавець: HUGO
215,12 ₴307,32 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності1320 замовлень
Артикул: 234561207
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Гелева ортопедична подушка на стілець Egg Sitter / Подушка для сидіння». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип | Для кресла |
| Форма | Квадратная |
| Ортопедические свойства | Да |
| Цвет | Синий |
| Количество подушек в наборе | 1 шт |
| Длина подушки | 39 см |
| Ширина подушки | 30.5 см |
| Высота подушки | 3 см |
| Вес | 1000 г |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-17
Ожидание не соответствовало реальности
Переваги
Товар не відповідав опису