
Гелевий Акумулятор 12V, 55 Ah, LPM-MG / Акумуляторна батарея до ДБЖ / Акумулятор для резервного живлення
Продавець: HUGO
6 875,71 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 345614150
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Гелевий Акумулятор 12V, 55 Ah, LPM-MG / Акумуляторна батарея до ДБЖ / Акумулятор для резервного живлення». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Емкость аккумулятора | 55 А·ч |
| Вес | 15.36 кг |
| Высота | 208 мм |
| Длина | 230 мм |
| Цвет корпуса | Белый |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Наработка | 800 циклов заряда |
| Напряжение | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | GEL |
| Тип токовывода | T6 |
| Ширина | 138 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-14
Все чудово! товар закінчився, дякую. Гарний сайт! І товар.
