
Гелевий акумулятор ORBUS 12V 100Ah GEL для безперебійного живлення
Продавець: Kanctovar
13 629 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 28636/ЮТ
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Гелевий акумулятор ORBUS 12V 100Ah GEL для безперебійного живлення». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Вес | 30 кг |
| Высота | 330 мм |
| Длина | 214 мм |
| Емкость аккумулятора | 100 А·ч |
| Материал изготовления корпуса | Пластик ABS |
| Напряжение | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | GEL |
| Тип токовывода | Т11 |
| Ток заряда | 40 А |
| Цвет корпуса | Синий |
| Ширина | 171 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-11-25
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




