
Гелевий акумулятор ORBUS 12V 200Ah GEL для безперебійного живлення
Продавець: Kanctovar
22 949 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 28638/ЮТ
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Гелевий акумулятор ORBUS 12V 200Ah GEL для безперебійного живлення». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Вес | 60 кг |
| Высота | 522 мм |
| Длина | 224 мм |
| Емкость аккумулятора | 200 А·ч |
| Материал изготовления корпуса | Пластик ABS |
| Напряжение | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | GEL |
| Тип токовывода | Т11 |
| Ток заряда | 40 А |
| Цвет корпуса | Синий |
| Ширина | 240 мм |
| Производитель | AGM |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-07-06
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Товар був у наявності2023-02-01
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




