
Геймерське крісло ергономічне з подушкою, 124х52 см, Bonro BN-086 / Ігрове крісло / Крісло для комп'ютера
Продавець: HUGO
2 787 ₴3 981,43 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 345702590
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Геймерське крісло ергономічне з подушкою, 124х52 см, Bonro BN-086 / Ігрове крісло / Крісло для комп'ютера». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Высота с учетом спинки | 124 см |
| Высота спинки | 75.5 см |
| Глубина сиденья | 50 см |
| Каркас кресла | металл |
| Цвет | Черный |
| Цвет каркаса | Черный |
| Угол наклона спинки кресла | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Мягкая подушка спинки | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Наличие спинки | Да |
| Основной обивочный материал | искусственная кожа (кожзаменитель) |
| Поворот подлокотника под углом (вокруг своей оси) | Да |
| Подушка под голову | Да |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | геймерское |
| Ширина кресла | 52 см |
| Ширина сиденья | 36 см |
| Ширина спинки | 52 см |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-01-21
Переваги
Ціна вище заявленої2026-01-14
Переваги
Актуальна ціна