Гібридний інвертор з MPPT зарядкою, 1000VA-1000W, 12В / Інвертор для сонячних батарей / Сонячний інвертор автономний
Продавець: HUGO
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234590278
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Гібридний інвертор з MPPT зарядкою, 1000VA-1000W, 12В / Інвертор для сонячних батарей / Сонячний інвертор автономний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Номинальное входное напряжение | 12 В |
| Номинальная мощность | 1000 Вт |