
Гірлянда Кінський хвіст від USB, 2м, 10 ниток, 400LED + пульт, SFK-02 / Смарт гірлянда / Розумна гірлянда на ялинку
Незалежний AI-аналіз 34 відгуків покупців для «Гірлянда Кінський хвіст від USB, 2м, 10 ниток, 400LED + пульт, SFK-02 / Смарт гірлянда / Розумна гірлянда на ялинку». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🔵 AI-огляд товару
✅ Чи варто купувати?
✅ Переваги
⚠️ Проблеми
🚨 Критичні дефекти
🔧 Надійність
🚫 Кому не підійде
💸 Приховані витрати
👤 Для кого
💡 Що покращити
❓ Часті запитання
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Світлодіодна гірлянда Кінський хвіст 2 м — 20 ниток холодного світла

Світлодіодна гірлянда Кінський хвіст 2 м — 20 ниток теплого світла

Електрична новорічна гірлянда кінський хвіст колір ламп мікс нитки 3 м RD-208 Роса 510LED

Світлодіодна гірлянда Кінський хвіст, USB, 400 LED, 2 метри, 20 ниток, тепле світло / Новорічна гірлянда на ялинку
📋 Технічні характеристики
| Тип освещения | Светодиодная гирлянда |
| Режим работы | Динамический |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Напряжение | 5 В |
| Потребляемая мощность | 20 Вт |
| Количество ламп | 400 шт |
| Количество светодиодов | 400 шт |
| Упаковка | Коробка |
| Состояние | Новое |
| Тип гирлянды | Комнатная гирлянда, Штора комнатная |
| Управление | Мобильное приложение/Wi-Fi |
| Тип крепления | Крючок |
| Высота | 2000 мм |
| Тип питания | USB |
| Цвет шнура питания | Прозрачный |
💬 Відгуки покупців (34)
Якісний товар , чудове обслуговування
Не выполняют обещания по скорости доставки, герлянда заявлена 400 ледламп по факту 200 продавца Не Рекомендую!
Добрий день! Дуже гарно все розписано на сайті, але бла ,бла, бла…. З приводу доставки : замовив товар - гірлянда кінський хвіст, в пʼятницю 26 грудня зранку, по надіявшись на те, що написано на сайті, якщо заплатив до 16:00, то відправка в цей же день, щоб нарядити ялинку для дитини, щоб раділа Новому року , і що сталося - мені відправили в понеділок за два дні до НР і тільки після того, як я подзвонив нагадати про себе.
Дякую дуже сподобалась герлянда 👍
Дякую за отриманий товарДуже приємною вражений гірляндою, особливо після завантаження додатка для керування режимами
Долго отправляли, не позвонили.
Дуже гарна
Тоаар працює, в даний момент працює
Безпечно. Можно замовляти)
Гірлянда прийшла без пульту, хоча в назві товару він є
Замовили 3д ручку дитині на подарунок,нажаль 😥не перевірили чи все працює , дитина отримала в подарунок не працюючу 3д ручку.