
Гірлянда Штора від USB, 3х2м 200 LED + пульт, Жовте світло / Світлодіодна гірлянда на вікно / Новорічна гірлянда
Продавець: HUGO
284,42 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності380 замовлень
Артикул: 234567972
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Гірлянда Штора від USB, 3х2м 200 LED + пульт, Жовте світло / Світлодіодна гірлянда на вікно / Новорічна гірлянда». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Гірлянда Штора від мережі 3х2,25м «Водоспад» 480 LED, Білий / Світлодіодна новорічна гірлянда

Новорічна гірлянда Штора від мережі, 3м, 10 куль, Різнокольорова / Світлодіодна гірлянда на вікно / Гірлянда з кулями на ялинку

Розумна гірлянда Штора від USB, 3х2м, 200LED, Bluetooth + Пульт, SFK-05 / Смарт гірлянда водоспад для дому

Гірлянда штора від мережі (2,5 х1, 5 м) 240 LED прозорий шнур Біла / Світлодіодна гірлянда з перехідником
📋 Технічні характеристики
| Тип освещения | Светодиодная гирлянда |
| Режим работы | Динамический |
| Цвет свечения | Желтый |
| Напряжение | 5 В |
| Количество светодиодов | 200 шт |
| Форма лампочки | Капля |
| Упаковка | Коробка |
| Состояние | Новое |
| Тип гирлянды | Штора комнатная |
| Управление | Пульт ДУ |
| Длина | 3000 мм |
| Ширина | 2000 мм |
| Питание | от USB |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-12-28
Отримала гірлянду-штору. Все ціле, та працює. Гарно виглядає. Дякую вам.Нажаль у пульті немає батарейки.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-25
Замовлення зроблено 22.12, сьогодні 25.12 і його досі не відправили. На повідомлення щодо замовлення не відповідають.
Переваги
Товар не відправили2025-12-23
Відправлення чекала задовго. Замовила 17, відправили лише 22. Сама доставка була дорогою, так як відправник запакував в велику коробку (на 5кг) за рахунок одержувача, до того ж вартість збільшилася (так як використана вага не фактична а об'ємного вантажу). Коробка напівпорожня.
Переваги
Відправляли довше обіцяного