
Гірський велосипед 27,5 дюйма 18 рама Crosser MT-042 27,5" (2*9) Серо-червоний
Продавець: Kanctovar
7 649 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MT-042 27,5" 2*9 С.К
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Гірський велосипед 27,5 дюйма 18 рама Crosser MT-042 27,5" (2*9) Серо-червоний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Crosser |
| Возрастная группа | С 12 лет |
| Год выпуска | 2021 |
| Диаметр колеса/диска | 27,5" |
| Задний тормоз | Дисковый гидравлический |
| Количество колес велосипеда | 2 |
| Количество скоростей | 18 |
| Конструкция вилки | Пружинно-эластомерная |
| Максимальный вес | 130 кг |
| Материал изготовления рамы | Алюминиевый сплав |
| Надувные колеса | Да |
| Передний тормоз | Дисковый гидравлический |
| Пол | Унисекс |
| Размер рамы | 18" |
| Состояние | Новое |
| Тип амортизации | Передний |
| Тип велосипеда | Горный MTB |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Цвет | Красный |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-06-12
Переваги
Гарне обслуговування



