
Гірський велосипед 27,5 дюймів розмір рами 19" Azimut Race GFRD Чорно-жовтий
Продавець: Kanctovar
8 000 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: Race 27,5 19 Ч.Ж
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Гірський велосипед 27,5 дюймів розмір рами 19" Azimut Race GFRD Чорно-жовтий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Azimut |
| Вес | 18 кг |
| Возрастная группа | С 12 лет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Год выпуска | 2020 |
| Диаметр колеса/диска | 27,5" |
| Задний тормоз | Дисковый механический |
| Количество колес велосипеда | 2 |
| Количество скоростей | 21 |
| Конструкция вилки | Пружинно-эластомерная |
| Максимальный вес | 150 кг |
| Материал изготовления рамы | Углеродистая сталь |
| Надувные колеса | Да |
| Передний тормоз | Дисковый механический |
| Пол | Унисекс |
| Размер рамы | 19" |
| Состояние | Новое |
| Тип амортизации | Двухподвесный |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Ход вилки | 60 мм |
| Цвет | Желтый |
| Тип велосипеда | Горный |
💬 Відгуки покупців (3)
2023-09-01
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності2023-07-12
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-07-02
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



