
Годівниця для птахів 23х20х20см, з фанери / Вулична підвісна годівниця для пташок / Збірна годівниця
Продавець: HUGO
235,08 ₴335,83 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності300 замовлень
Артикул: 234573240
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Годівниця для птахів 23х20х20см, з фанери / Вулична підвісна годівниця для пташок / Збірна годівниця». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Кормушка |
| Вид животных | Птицы |
| Цвет | Коричневый |
| Форма | Прямоугольная |
| Состояние | Новое |
| Длина | 230 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Высота | 200 мм |
| Материал | Фанера |
| Применение | Уличная |
| Особенности | Подвесная |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-11-18
Все ок!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-14
Все чудово, доволі легко збирається
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності
