
Годинник кубик, що світиться CX 508 / Електронний LED годинник-нічник з будильником та термометром
Продавець: HUGO
155,18 ₴221,68 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності80 замовлень
Артикул: 234570143
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Годинник кубик, що світиться CX 508 / Електронний LED годинник-нічник з будильником та термометром». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип часов | Настольные |
| Состояние | Новое |
| Тип механизма | Электронный |
| Индикация времени | Электронная/цифровая |
| Радио | Нет |
| Форма | Квадратная |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Белый |
| Цвет циферблата | Черный |
| Циферблат | Арабские цифры |
| Термометр | Да |
| Подсветка | Да |
| Тип питания | Батарейки |
| Функция календаря | Да |
| Ширина | 80 мм |
| Глубина | 80 мм |
| Высота | 80 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-01-30
Переваги
Ввічливий продавець2026-01-24
Товар доставили швидко.Замовляла годинник кубик що світиться та автоматичний дозатор для мила.Годинник нормальний.А от дозатор для мила не працює,не качає мило.
Переваги
Швидко відправили, Ввічливий продавець